pływanie legnica, poszukuję!

pływanie legnica, poszukuję!

Nie wiem, jak ma dziecko nauczyć pływania? Macie jakieś sposoby? Sam za dobrze nie pływam, zatem czekam na porady.

Klaudi

Posty: 3

 
Wysyłałem dziecko na kolonie z Legnicy i jestem usatysfakcjonowany. Firma łączy zabawę i naukę pływania. generalnie dziecko tam się nie nudziły. Według mnie to był super czas spędzony przez nich, wobec tego polecam wszystkim wybieranie właśnie takiej opcji.

danka33

Posty: 14

 
Nie przepadam za wodą, ale faktycznie dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, bo to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, ale jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

yetisize

Posty: 17

 
Pływanie się bardzo przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna ilość osób, dlatego nie warto ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym przypadku braliśmy lekcje indywidulane, bo tak nam było wygodniej i dziecko o wiele szybciej nauczyło się pływać.

secret santa

Posty: 24

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To specjaliści od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

Anonim.KuBa

Posty: 20

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko troszkę po kolana wejdzie, natomiast nie dalej. To, zatem nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Hezis

Posty: 6

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

@marcelko

Posty: 22

 
Pływanie się niezwykle przydaje co widać po utonięciach każdego roku. To jest ogromna liczba osób, dlatego nie należałoby ryzykować. Nauka pływania w Legnicy jest możliwa i korzystam z oferty jednej ze szkół. W naszym wypadku braliśmy lekcje indywidulane, albowiem tak nam było wygodniej i dziecko o mnóstwo szybciej nauczyło się pływać.

Klara323

Posty: 6

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem faktycznie zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i obecnie pływała o dużo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

serum45

Posty: 7

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

Lupusx

Posty: 6