regranulat HDPE, znacie firmę?

regranulat HDPE, znacie firmę?

Znacie jakieś strony producentów, którzy mają inne regranulaty w własnej ofercie? Zależy mi, aby produkt ten był w miare porządnej jakości.

ignacyy

Posty: 2

 
Warto poczytać pozytywne i negatywne komentarze i zobaczyć co firmy proponują w swoich ofertach i czy posiadają regranulaty PP dobrej jakości.

Hihotek

Posty: 4

 
Najlepszy regranulat polietylenu LDPE w własnej ofercie posiada tylko i wyłącznie ta firma https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/16-regranulat-ldpe-slomka-foliowy. Współpracuje już z nimi 2 rok.

labuh

Posty: 7

 
Wiele jest w sieci zamieszczonych ofert przez skup odpadów z tworzyw sztucznych. Niektóre podchodzą do klienta indywidualnie, więc będziesz musiał wybrać się do nich najlepiej osobiście.

mirekp2005

Posty: 4

 
W kwestii regranulatów można poszukać dużo firm w internecie, a po zapoznaniu się z ofertą, wybrać jedną, jaka naprawdę ma produkty wysokiej jakości. Ja przed jakimkolwiek zakupem zawsze poszukuję opinii w internecie.

HalskiPolAnimer56

Posty: 17

 
Ja uważam, że regranulaty HDPE można bez problemu kupić przez internet. Jednak należy uważać, żeby nie były kiepskiej jakości.

56_2014

Posty: 12

 
Dobrej jakości regranulaty można bez problemu znaleźć w internecie. W dzisiejszych czasach bardzo dużo jest tego typu ofert.

micko

Posty: 9

 
Dobrej jakości regranulaty możesz znaleźć w necie, warto poszukać tego typu produktu przez internet.

Herkuless

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o skup odpadów hdpe to mój wujek korzysta z jednej zaufanej firmy. Jak będę się z nim widzieć to zapytam o nazwę i wam podeśle.

jajosz12

Posty: 28