kalkulator BMI, poszukuję

kalkulator BMI, poszukuję

Dzień dobry, ostatnio zacząłem sporo biegać. Chciałbym się dowiedzieć, czy idealne tętno ma wpływ na bieganie? Jak sprawdzić tętno maksymalne i tętno spoczynkowe?

alidodo55

Posty: 2

 
Musisz sprawdzić sobie idealne tętno bieganie. Jest to bardzo dobre dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.

yarofe

Posty: 7

 
Kalkulator biegowy na pewno może Ci się przydać, gdy jesteś na początku drogi z bieganiem. Warto wiedzieć na jaki dystans jest przygotowany Twój organizm.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

Lupusx

Posty: 11

 
Warto sprawdzać sobie idealne tętno bieganie. Dlatego na wielu stronach możesz znaleźć wiele informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo sprawdzić idealne tętno.

lilian56

Posty: 5

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Karwan

Posty: 3

 
Kalkulator BMI używa się, jeśli chcemy sprawdzić, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

345_14

Posty: 13

 
Kalkulator BMI służy do tego, abyś sprawdził sobie prawidłową masę ciała. Jest on niezmiernie dobry, gdy wydaje Ci się, iż masz niedowagę lub nadwagę. W prosty sposób można to obliczyć.

namok

Posty: 3