blaty, gdzie warto ?

blaty, gdzie warto ?

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeżeli znajcie jakąś firmę, jaka się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

23-olinnn

Posty: 1

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Meble może nie są tanie, ale z drugiej strony zamawia się je raz na wiele lat. Stawiamy wtedy na najwyższą, jakość bo wtedy takie meble nawet po latach wyglądają bardzo dobrze. Opłaca się do tego więcej dopłacić.

Kitas

Posty: 5

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Potem tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było ciężkie, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Spirek

Posty: 2

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam idealne, ale fronty już mają własne lata, wobec tego ich wymiana jest świetnym rozwiązaniem.

090913123

Posty: 2

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Klara323

Posty: 2