kserokopiarki, jaka firma?

kserokopiarki, jaka firma?

Hej. Czy warunki, na których może odbywać się dzierżawa kserokopiarek podlegają indywidualnym negocjacjom? Przyznam szczerze, że chciałbym uzyskać niższą cenę.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
Do tej pory zaledwie raz dokonywałem zakupu kserokopiarki warszawa, więc nie mam dużego doświadczenia w tym zakresie. Zabieram się za czytanie Waszych porad.

ARTyMM

Posty: 19

 
Co najmniej kilka dni poświęciłem na wybór odpowiedniej kserokopiarki. Dopiero później skontaktowałem się ze sklepem, który moim zdaniem ma zdecydowanie najszerszy asortyment, jeśli chodzi o urządzenia biurowe. Pozdrawiam :)

dariuszzz

Posty: 11

 
Kilka tygodni temu kupiłem trzy kserokopiarki warszawa. Nie miałem świadomości, że przy tak niewielkiej ilości mam szansę wynegocjować satysfakcjonująco wysoki rabat. Uświadomił mnie znajomy :-)

agapod17

Posty: 6

 
Najlepsze kserokopiarki będzie w stanie zaproponować Wam ta firma: http://biltpolska.pl. Jestem tego pewien, ponieważ współpracę z tym przedsiębiorstwem kontynuuję od wielu lat. Z tego powodu mogę nazwać ich godną zaufania firmą.

klusert

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu zastanawiam się, od której firmy kupić kserokopiarki. Nie ukrywam, że zamierzamy dokonać większego zamówienia, a w związku z tym liczę na satysfakcjonująco wysoki rabat. Postaram się wkrótce napisać, kto zaproponował najlepszą cenę w Warszawie.

Yuri20

Posty: 12