sesja lifestyle nad morzem, polecicie ?

sesja lifestyle nad morzem, polecicie ?

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest doświadczony i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

dobres34

Posty: 1

 
Mieliśmy wykonać sesję lifestyle nad morzem, lecz nie mogliśmy odszukać wolnych terminów. To znaczy terminy były, lecz my chcieliśmy połączyć wyjazd wakacyjny ze zdjęciami. Może w przyszłym roku się uda? Marzy mi się taka sesja z profesjonalnymi zdjęciami, wobec tego na nią czekam.

Grabow12

Posty: 5

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

sertusw

Posty: 11

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, niemniej jednak jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie fotografie robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

edyta123

Posty: 7

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, zatem polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, lecz efekt jest po prostu super, zatem nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

xtigerx

Posty: 4

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo że mam sprzęt wart sporo pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

pawel253

Posty: 4

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Miluśkooo2

Posty: 3