producent roślin, polecicie ?

producent roślin, polecicie ?

Poszukuję gigantycznych ilości bylin świerk do ogrodów. Zakładam ogrody i chce czegoś taniego, niemniej jednak i najlepszej klasy.

Dosti

Posty: 1

 
Kupowałem u tego producenta roślin https://byliny-swierk.pl/home,4,oferta.html i jestem zadowolony. Ofertę mają bardzo dobrze opisaną na stronie internetowej, dlatego każdy może szybko zobaczyć, co przygotowali.

Lupusx

Posty: 4

 
Mam mały ogród także poza trawą to nic tam nie mam. Nie kręci mnie ogród. Mam mało czasu na przyjemności i siedzenie w kwiatkach to nie jest sprawa dla mnie. Na ogrodnika mnie na razie niestety nie stać.

Klara323

Posty: 3

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeżeli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wówczas ma to sens. Mam wiele czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, lecz czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten zamiar osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

wisła1905

Posty: 9

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która faktycznie wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość niemniej jednak i niskie ceny. Na tym sporo osobom zależy.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

codePerformance

Posty: 13